Mgr. Miroslav BOKOR

Mgr. Miroslav BOKOR

Tréner slovenskej juniorskej reprezentácie. Absolvoval Fakultu telesnej výchovy a športu v Bratislave, diplomovaný tréner krasokorčuľovania. Účinkoval v ľadovej revue v Saudskej Arábii. V rokoch 2002-2017 bol hlavným trénerom Krasokorčuliarskeho klubu v Trnave. Zo svojimi zverencami získal 8x víťazku Majstrovstiev Slovenska, 5x víťazku Slovenského poháru, 2x najlepší klub na Slovensku, 2x druhé miesto v pohári klubov na Slovensku. Ako tréner sa zúčastnil EYOF, YOG, JGP, Majstrovstva sveta juniorov. 10 rokov organizoval Medzinárodný krasokorčuliarsky kemp v Trenčíne, 8 rokov medzinárodné závody Tirnavia Ice Cup v Trnave. V posledných dvoch rokoch bol riaditeľom medzinárodných pretekov RIEDEL ICE CUP v Prahe.
Liana DRAHOVÁ

Liana DRAHOVÁ

Je bývalou československou krasokorčuliarkou, študovala na fakulte telesnej výchovy a športu. S krasokorčuľovaním začala v Liberci, vážnejšie sa mu začala venovať až v Bratislave v roku 1965. V Slovane Bratislava vytvorila športový pár s Petrem Bartosiewiczem. Športovú kariéru ukončila v 22 rokkoch, následne sa venovala krasokorčuľovaniu ako trénerka. V roku 1974 získala bronzovú medailu na Majstrovstvách Európy v krasokorčuľovaní, a je viacnásobnou majsterkou ČSR v krasokorčuľovaní. Dodnes trénuje s plným nasadením, rovnako ako v minulosti v Rakúsku. Aktuálne pôsobí v našom klube a trénuje naše nádeje.
Erika VITEKOVÁ

Erika VITEKOVÁ

Erika je našou najmladšou trénerkou. 17 rokov profesionálne pretekala, z toho 10 rokov pod vedením nášho súčasného hlavného trénera Mgr. Miroslava Bokora. V rokoch 2011 a 2012 bola juniorskou reprezentantkou SR. V tomto období sa zúčasntnila dvoch juniorských GrandPrix (JGP), seniorských majstrovstiev štyroch krajín a rôznych medzinárodných pretekov, zároveň bola víťazkou Slovenského pohára. Od roku 2015 sa venuje trénerskej činnosti detí od 4 rokov.